Catering na imprezach plenerowych

Eat Event to firma powstała z myślą o kompleksowej obsłudze gastronomicznej wszelkich imprez plenerowych. Nasza oferta skierowana jest do firm, organizatorów imprez integracyjnych i klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w cateringu polowym podczas bankietów, pikników, festynów i biesiad firmowych. Obsługujemy przede wszystkim imprezy integracyjne, ale nasze usługi sprawdzają się również podczas organizacji uroczystości rodzinnych i spotkań okolicznościowych: plenerowe przyjęcia weselne, chrzciny, komunie, urodziny czy imieniny w ogrodzie to propozycja dla tych, którzy tym wydarzeniom chcą nadać nieco inny od utartego charakter. Z naszych usług korzystają także organizatorzy militarnych gier scenariuszowych, kuligów, rajdów off-roadowych - wydarzeń, podczas których liczy się nie tylko smaczny, gorący posiłek i przemiła obsługa, ale również możliwość dotarcia w miejsca zupełnie odcięte od cywilizacji i wszelkich udogodnień.

Dysponujemy mobilnym sprzętem, który umożliwia nam organizację przyjęcia nawet w najbardziej niedostępnym terenie. Wojskowa kuchnia polowa, 500 litrowy zbiornik na wodę, agregaty prądotwórcze i oświetlane namioty bankietowe z pełnym wyposażeniem uniezależniają nas od miejsca, zaplecza "cywilizacyjnego" i warunków pogodowych. Nasz baza sprzętowa znajduję sie w Częstochowie.

Oferujemy szeroką gamę smacznych, już sprawdzonych potraw, ale jesteśmy otwarci na kulinarne pomysły i propozycje klientów. Serwujemy śniadania w formie szwedzkiego stołu, obiady prosto z wojskowej kuchni polowej, dania z kociołków węgierskich. Przygotowujemy uroczyste kolacje grillowe, a także wszelkiego rodzaju przekąski.

W naszej ofercie znajduje się również wynajem plenerowego sprzętu cateringowego oraz bankietowego.

Organizujemy i obsługujemy pikniki firmowe i festyny. Nasze doświadczenie pozwala na przygotowanie dodatkowych atrakcji, zapewnienie usług takich jak poprowadzenie imprezy przez konferansjera, nagłośnienie czy konkurencje sprawnościowe.
Catering w Częstochowie i na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Caternig na imprezach integracyjnych i firmowych. Obsługa kateringowa zlotów, zjazdów, rajdów, zawodów offroad i paintball. Śniadania w terenie. Katering w Częstochowie.